אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

אסטרולוגיה מאפשר לחבר את התמונה הפסיכולוגית של אדם: אופיו, כישרונות, נטיעות ויחס לחיים בתחומים שונים – על-פי מיקום של כוכבי לכת ומזלות. לפי מפת לידה של האדם, ניתן לגלות את הנתונים שלו להצלחה בנישואין, קריירה, יצירתיות, עניינים כספיים, השקפות עולם שלו, כישורים לחשיבה הגיונית ותפיסה חושנית וכן גורמים שונים, שמסייעים או מפריעים להתבטאות אישית שלו. ניתן גם לעקוב אחרי התפתחות החיים שלו בתקופות מסוימות, לגלות את זמני החלטות חשובות וזמן מתאים לפעולות בכל תחומי החיים.
אסטרולוגיה מציגה את השפעת כוכבים ממערכת השמש וגלגל המזלות על חייו וגורלו של האדם. מתוך מפה אסטרולוגית של לידה ניתן לגלות על האדם על תכונות, נטיות והתנהגות טבעית של האדם בתחומים שונים של החיים, במצבים שונים וביחסים עם עמיתים, בני זוג, הורים, אחים, חברים ועם חברה ככלל. היום כאשר כולם משתמשים באינטרנט, אסטרולוגיה בטלפון הפכה להיות מאוד פופולארית.
מה שחשוב עוד יותר, ניתן לגלות את היחס של האדם אל עצמו ואל העולם, את המצוקות הכי עמוקות שלו, את הרצון הפנימי להתחדשות ותחיה ודרכי מימוש של הרצון הזה.
אסטרולוגיה יכולה לספר הרבה ואפילו לתת תשובות מוכנות לשאלות רבות, שמעסיקות את האדם במשך כל חייו במקרה של שימוש נכון. יחד עם זאת, וזה גם חלק משימוש נכון, כדאי לדעת מה אין לצפות מאסטרולוגיה:
– “מקל קסם” שיפתור לנו את כל הבעיות על ידי זה שיספר לנו עליהן. הידע עצמו אף פעם לא פותר שום דבר, אך הוא נותן לאדם אפשרות לפתור
– לספר איפה ומתי להשקיע 50 אגורות כדי להרוויח 1 ביליון ש”ח
– להגיד לאיזה כיוון להסתכל בחלון כדי שידפוק בדלת נסיך על סוס לבן עם טבעת נישואין ביד
–  לספר איך ומתי האדם ימות

אסטרולוגיה לא עושה נבואות. אדם נולד חופשי וחי חופשי, וזכות בחירה חופשית שלו היא עקרון עליון של החיים. לכן האדם אחראי לכל מעשיו ואיכות חייו, בין אם הוא מודע לכך לבין אם לא מודע. אין בכוונתנו לקחת חלק מאחראיות זו, אלא לעזור לאדם להיות מודע למה שמסתתר בתוכו ולתת לא אפשרות במודע לבחור באושר ועושר.