הורוסקופ אישי

הורוסקופ אישי

קיימים מיסטיקנים אשר מתמחים בתחומים שונים של אסטרולוגיה. לא פעם יכול להיות מצב שמיסטיקן יפרש דבר בצורה מסוימת בזמן שמיסטיקן אחר יגלה דברים שונים אבל שוני בין אבחונים קיימים גם אצל רופאים, מוסכניקים או בכל מקצוע אחר, כך שצריכים לדעת איך לבחור את מי שיטפל בנו.
ייעוץ אסטרולוגי מתבסס בדרך כלל על מפת לידה של האדם: זמן ומקום לידה מדויקים מאפשרים ניתוח יותר מדויק.
בתוך ייעוץ ניתן לגלות פנים שונים של אישיות של האדם, מצבו של הצד הריגשי שלו, אופן התנהגות והתיחסות כללי ובמשפחה, יחסים עם הורים, קרובים, חברים ועמיתים, יחסי עבודה, על בריאות, השקפות עולם, קריירה ויחסי חברה, על חיי הזוגיות וכשרונות ו”שלדים” שמסתתרים בתת-מודע.
ניתן לדעת גם על היחס שלו לכסף ועולם החומרי בכלל, מיניות ולימודים שלו בחיים – לאו דווקא פורמאליים – בהבנה של העולם וחוקים שלו, חוויות בעולם החומרי שעליו לחוות עם זיכויים ואבידות, השתחררות מכל המחסומים ומגבלות, התאחדות עם היקום ומעבר מודע עמוק להיות שולט בעצמו אמיתי מבפנים.

חשוב לזכור, שמפת לידה מספרת עם מה האדם בא לעולם הזה, ולא קובעת איך הוא יחיה את החיים. להיפך, עולם חומרי שלנו קיים בשביל שדרכו האדם יוכל להכיר את עצמו ולבחור במודע איך הוא יחיה את החיים שלו. עם הכרות וקבלה של מפת לידה מתחילה השתחררות של האדם ממנה.
אנשים קוראים באתרי אינטרנט הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי של המזל שלהם ומצפים שמה שכתוב יקרה באמת. לפעמים קורים דברים מאוד קרובים למה שהיה כתוב. יש להבין שרק הורוסקופ אישי יכול לתת צופן מאוד קרוב לתכונות האישיות של כל אחד. מיסטיקנים אתם מבקשים את נתוני הלידה – תאריך, חודש, שנה, מקום הלידה ומומלץ מאוד זמן לידה מדויק. בהמשך הם מייצרים מפת לידה האסטרולוגית עם ניתוח של הנתונים וכיווני פיתוח בתחומי חיים הכי חשובים. על יד זה יש גם תשובה אסטרולוגית על השאלות חשובות אישיות.