מפה אסטרולוגית

מפה אסטרולוגית

מפה אסטרולוגית היא קורות החיים האמיתיים של האדם, הכול נמצא במפה לטוב ולרע, וכדי לקרוא אותה נכון צריך בנוסף לידע להשתמש בכל החושים האפשריים. יכולת התקשור, שמפותחת מאוד אצל בעלי החיים, נדחקת לשוליים על ידי בני האדם, שבטעות חושבים שהם אינם זקוקים לה. זוהי יכולת נרכשת, שניתנת ללמידה, והיא חייבת להיות מפותחת בכדי לבנות הורוסקופ, וכדי לענות על שאלות, עם על ידי מפות שאלה או באמצעות קלפי הטארוט. כדי להצליח בקריאה חייבים לבוא אליה בלי דעה מוקדמת, תוך כדי התעלמות מוחלטת מכל מה שנאמר או משפיע. יכולת התקשור, מאפשרת להתרשם מהמפה באופן הטהור ביותר. אין ספק שבין כל האפשרויות שלך מיסטיקנים, מפה אסטרולוגית אישית יכולה להביא המון דברים שלא ניתן לדעת דרך אפשרויות אחרות.

כאשר האסטרולוג מאבחן את היכולות של האדם ואת הדקויות שבתוכו, האדם מקבל אישור ובטחון, לעומת זאת כאשר האסטרולוג רואה את האתגרים שהאדם עומד בפניהם, יש לו את היכולת להתריע כדי שהלקוח יבין את המשמעות, יזהר, וישקיע מאמצים להתגבר על הקשיים. קריאה נכונה של מפה אסטרולוגית עוזרת לאדם לנצל את כישוריו, ועוזרת לו להלחם במכשולים.

מהי מפת השאלה

אסטרולוגיה הוררית, היא הענף האסטרולוגי שעוסק במתן תשובות לשאלות בוערות. כאשר הלקוח מרגיש שהוא חייב לקבל תשובה לשאלה בוערת, האסטרולוג בונה מפת שאלה שמכוונת למקום ולרגע בו נשאלה השאלה. למרות שמפה הוררית נראית זהה למפה נטלית (להורוסקופ) שיטת הפענוח של מפה כזאת הוא שונה. האסטרולוג קורא את המפה לפי חוקים ברורים, ועונה תשובה שממוקדת לנושא השאלה בלבד. ניתן לראות במפה זו את האירועים שהובילו למצב שנוצר, את המצב הנוכחי, ולתת תשובה איך העניין יסתיים. האסטרולוג יבחן גם את ההורוסקופ של האדם כדי להגיע לדיוק מקסימאלי.

הקשר בין מפה אסטרולוגית אישית ותקשור

היכולת להתנתק מהגוף הפיזי ולהימצא במצב של טראנס, בכדי למצוא בתוך השקט והידע הפנימי, את התשובות והפתרון האידיאלי, תקשור מאפשר לבקש בקשות ולקבל עזרה מלמעלה, כל אדם יכול ללמוד לתקשר, ולהעצים את עצמו. ככל שהאסטרולוג הוא רוחני יותר, הוא מפעיל באופן תת מודע יותר אינטואיציה שעוזרת בהבנת המפה.

העולם הרוחני, הוא עשיר מורכב ונותן אפשרות ללמוד ולהתפתח, החיזוי האסטרולוגי הוא מדויק ואמין, ושיפור החיים על ידי התקשור, הוא שיפור אמיתי בחיי היום יום, האדם המודרני שדואג לצד החומרי, צריך לדאוג לפתח בתוכו גם את הצד הרוחני, להתנתק מהעולם הפיזי הגשמי להזין את הנשמה ולא רק את המוח. אדם רוחני הוא אדם רגוע יותר, טוב יותר, ומנצל בצורה מרבית את יכולותיו. אפשרו משב רוח רוחני בעולמינו החומרני.