עין הרע

עין הרע

כול אדם מעוניין למצוא מרפא ומזור לייסורים הפוקדים אותו, כול אחד מעוניין בחיים בריאים ושלווים,חיים של אושר ועושר, איך האם הכול זה עין הרע, נכתבו סגולות ועצות רבות נגד עין הרע, רסס העופרת הינה סגולה נפוצה בעדות רבות,עין הרע שמורגש הינו כספי, כול אדם יכול לחוש זאת לפי מצבו הכספי, ברכה בכסף הינה דבר חשוב איך כמובן בריאות, נישואין, ילדים טובים ומוצלחים עין הרע הינו דבר שבאופנה.

מה אפשר לעשות נגד עין הרע

רובנו מאמינים בעין הרע ואף חוששים מעין הרע, העניין נלמד לראשונה כאשר יעקוב אבינו שלח את השבטים לשבור רעב במצרים וביקש כי יכנסו כול אחד משער אחר , מסבירים המפרשים שפחד מעין הרע ,קבוצת אנשים ,בעלי אדרת של צדיקים, יפים ובעלי קדושה , נכנסים ביחד לעיר ודאי שכולם יסתכלו עליהם. אין ספק ומיסטיקנים הוכיחו זאת, יש מה אפשר לעשות נגד עין הרע והכל תלוי במספר גורמים בעיה. מיסטיקנים טוענים שאם יש עין רע קשה לעשות כישוף אהבה לגבר אשר יצליח.
גם בסיפור המגילה מוזכר העניין כאשר מרדכי עלה על הסוס לעני כול העיר פחד מעין הרע , שרלטנים רבים טוענים כי בכוחם להוציא עין הרע תמורת סכומי עתק ,,,,ראו הוזהרתם, אדם פתח עסק, ללא הבנה ,ללא הכנה ,ללא בדיקת השוק, ואז הסתבך ,מה הוא חושב ?
עשו לי עין הרע…
השרלטן גם מרוצה מהעניין, תשלם ויהיה בסדר ,נתפלל עבורך, נצום ונרשום קמעות …

הוצאת עין הרע

כמו שהוזכר, מרדכי כאשר עלה על הסוס, רשום במגילה שלבש בגדי תכלת ,גם הציצית היא בצבע תכלת. הינה פיתרון קסם ועצת חינם ,ניתן להסתכל על תכלת השמים ובכך נגמר העניין, פשוט קל וללא תשלומים.
ראשית צריך לדעת האם לאדם אכן נעשה כישוף ,אומר בידיעה כי מעטים מאוד מבינים בעניין, אם התמזל מזלכם הגעתם לאדם שלא מבין כלום מכלום ושילמתם לו, הצרה מתחילה כאשר האדם אליו הלכתם יודע מעט ,
העולם בנויי מניגודים, טוב ורע, פלוס ומינוס, קדושה וטהרה.
בימינו מעטים מאוד האנשים המחזיקים בכוח קדושה ויודעים דרכו לטפל ,לכן מי שמבין מעט יודע שיכול להיות שהטיפול נעשה עם כוח טומאה כוח טומאה אין תפקידו לעזור, אפשר להשתמש בו לעזור אבל הוא ידרוש שכר ,עכשיו יש לכם בעיה יותר גדולה, במקרה הטוב לא קרה כלום ,”הטיפול ” לא עזר ושילמתם קצת.