פירוש שמות

פירוש שמות

שמות לילדים על פי הקבלה היא מאורע ונקודת דרך חשובה מאוד בחייו של כל ילד – על פי השקפת עולמם של האנשים העוסקים בקבלה, לשם אשר יבחר לאותו תינוק תהיה השלכה מרכזית על הדרך בה יתאפיינו חייו ועל התכונות הבולטות אשר ינהיגו את האופי של אותו ילד. לעיתים אנו מוצאים את עצמנו עומדים בסיטואציה שבה כל הנושא של פירוש שמות עולה מדרגה ומחליפים לילד במהלך חייו את שמו על מנת לקבל פירוש חדש לחייו של הילד.

שמות לפי הקבלה – החלפת שם באמצע החיים

כאשר השנים מתקדמות אנו מוצאים את עצמנו עומדים בסיטואציה בה יותר ויותר אנשים מחליפים את השם שנתנו להם הוריהם בשם אחר – למהלך זה יש סיבות רבות אך אחת הסיבות המרכזיות של האנשים אשר מאמינים ועוסקים בקבלה משנים את שמם היא על מנת לשנות ולהחליף את המזל והתכונות אשר מזוהות עם השם הישן שלהם עם השם החדש שלהם.
על מנת לבצע את החלפת השם צריכים לבצע מספר דברים קודם לכן. ראשית אתם חייבים להתייעץ עם הילד במידה והוא עוד קטן ולהסביר לו את המצב – מומלץ לא לשנות את כל השם, אלא לנסות להחליף כמה שפחות בשם אפילו להוסיף או להוריד אות על מנת לפגוע כמה שפחות בילד ובתחושת השייכות שלו. מיסטיקנים אומרים על שמות לילדים שזה דבר חשוב מאוד שישפיע על עתיד הילד.

האם כדאי להחליף את השם?

לאחר שהסברתם לילד את המצב, חשוב לדעת לאיזה שם אתם רוצים להחליף או איזה אות להוריד או להוסיף לשם – לכן עליכם לפנות אל רב או אנשי קבלה שעוסקים בכל הנושא של פירוש שמות ומשמעות השמות על מנת לקבל מהם חוות דעת איך לשנות את השם על מנת לשנות את תכונות האופי של הילד אך במקביל להחליף כמה שפחות מהמבנה הקיים של השם על מנת לא לפגוע בילד.

וכשלב סופי עליכם לבשר לילד על השם החדש, במידה והילד לא אהב את השם – אל תחליפו לו את השם. ילדים רבים עשויים להיפגע קשות הן מבחינה חברתית והן מבחינה נפשית מהשינוי הפתאומי של השם איתו הם עברו את כל חייהם עד כה – לכן תקבלו את אישור הילד ורק לאחר מכן תחליפו את השם.