תקשור

תקשור

כל צורות האנרגיה בטבע עוברות גלגולים על פני הכדור, כך שאין זה מפתיע שהאנרגיה הממלאת את גוף האדם עושה את אותו הדבר. האמונה כי הנשמה היא נצחית ומקבלת כגמולה בהתאם למעשיה בעולם החומרי, שימשה מוטיב מרכזי בתרבויות רבות ושונות. מושגים כמו גן העדן הנורדי ללוחמים, גן העדן המקראי בין הפרת והחידקל, גהנום על כל מדוריו, כף הקלע ופרוזדורים בין העולם הגשמי לרוחני, היוו מוקד התעניינות מראשית האנושות. אותו עניין שגילו התרבויות אודות התנהלות הנשמה עם עזיבת הגוף החומרי, אינו חדל מלהדהד אף במוחותיהם של אנשי הדור המודרני, המשוכלל והסופר- שכלתני. בין אם רוצים לחקור את הפרא נורמאליות באמצעות מדיום או באמצעות מעקב לילי עם מצלמות אינפרה- אדום, הרי שאם רוחו של אדם רוצה לבקר, היא תעשה זאת בדרכה שלה ותדאג ליידע אתכם בנוכחותה.
תקשור באמצעות מדיום. אין ספק שאם מחפשים תקשור און ליין ותקבלו ייעוץ של מתקשרים מומחים כל הדברים יהיו הרבה יותר ברורים.

המדיום הוא אדם בעל רגישות יתר לאנרגיות סביבו וביכולתו לתעל את נימת קולן, תחושותיהן, נסיבות מותן, וכמובן, את המסר אותו רוצות להעביר ליקיריהן. המדיום מתרווח במקומו כדי לאפשר למסרים לזרום אל בין חושיו, ובצורה אובייקטיבית מעבירם אל אוזני הלקוח. עליו לומר בדיוק את אשר מועבר אליו, ללא פרשנות, גם אם המסר לכאורה נשמע תמוה. יצירת הקשר הרגשי עם הנשמה מלווה בשחזור תחושותיה האחרונות בטרם עזבה את גופה. אם אדם נפטר מדום לב, המדיום יחוש תעוקה בחזה, אם נורה למוות יחוש כאב חד באזור הירייה, אם נפטר ממחלה קשה יחוש חולשה פתאומית בכל גופו. בנוסף, יתועלו מאפייניה האישיותיים של הדמות כמו תקיפות, שנינות, עליזות ועוד.
מסר ממימד אחר

בתחילת התהליך הרוח מוסרת את שמה או מתייחסת לכל אלמנט אחר המאפיין אותה כדוגמת פריט שהיה בבעלותה, תחביב אהוב ומקום מגוריה. לעתים המסר מכיל מידע טריוויאלי כמו הכלב האהוב על בני המשפחה או הטיפוס על אותו שיש למטבח שכבר הספיק להתמלא בשריטות מאותן ניסיונות חילוץ העוגיות מהמדף העליון. בנוסף, הרוח תציין שינויים שהתרחשו בחיק המשפחה כמו מותם של קרובים והולדת ילדים אוו שינויים שחלו במקום מגוריה כמו עיצוב מטבח חדש, הוספת חדר תינוקות ועוד. מטרת הפרטים הללו היא לאמת את קיומה של הרוח במקום וניסיון תיקשורה עם אהוביה. עם מעבר הרוח מהעולם הפיזי למטאפיזי, היא יכולה להתפתח מבחינה רוחנית אך אין זה הופך אותה למקור בלתי נדלה של תשובות לשאלותיכם.
שפת הסימנים!

אם אין מדיום בסביבה, כיצד ניתן להבחין בביקורה של הנשמה? התשובה לכך טמונה במספר סימנים שונים שבלתי אפשרי להתעלם מהם. אחד הסימנים השכיחים הוא הבהוב האורות והפעלתם הפתאומית של מכשירי החשמל הביתיים. הסוד טמון בעצם היות הנשמה צורת אנרגיה טהורה, דבר המסייע לה להתמזג ולערוך תמורות ושינויים באנרגיות אחרות, כמו אנרגיית האור והחשמל. סימן נוסף מתבטא בירידה דרסטית בטמפרטורת החדר, ממש צינה הגורמת לחוסר נוחות ולשערות לסמור. הסיבה לכך היא שאיבת אנרגיה ולא פליטתה על ידי הנשמה, מה שבעצם יוצר יניקה של החום מהחדר במקום העלאת הטמפרטורה, כשם שעושים גופים חיים. אמצעי תקשור נוסף הוא החלום, המהווה מעין ערוץ פתוח להעברת מסרים. מאפייני חלומות אלו הם צבעוניות רבה, מראה חי וקשר כרונולוגי עם הנפטר- יום הולדתו, פטירתו, יום נישואיו וכו'. אם יצא לכם לחוש כי מישהו צופה בכם באופן פתאומי, שמעתם את שמכם או צחוק מתגלגל בחדר או נתקלתם בסימן מוכר למדי, הרי שיש מישהו, מהעולם שמעבר, שקופץ לבקר אתכם לאורך היממה.