מיסטיקה ואפשרויות לנבא את העתיד

מיסטיקה ואפשרויות לנבא את העתיד

תמיד האנישם רצו לדעת מה יקרה בעתיד. בהיסטריה של האנושות היו גורמים שונים ושיטות שונות שחלקם פעולים עד היום שידעו לנבא את העתיד בצורה זאת או אחרת.

קריאה בקפה שיכולה לנבא את העתיד

קריאה במשקעי קפה היא אחת מאומנויות הקריאה העתיקות: שותים קפה חזק, משאירים קצת נוזל של הקפה בספל, אח"כ מערבבים את נוזל הקפה שלוש או שבע פעמים בכיוון השעון, שמים את הספל בצורה הפוכה על תחתית, כדי שהמשקע יתייבש ולאחר מכן אפשר לקרוא בקפה. הקורא רואה דמויות וסמלים שבעזרתם הוא יכול לקרוא בקפה לפי האינטואיציה שלו. פרטים נוספים על אתר קפה ניתן למצוא כאן.

כירולוגיה – קריאה בכף היד

קריאה בכף היד, שנקראת גם כירולוגיה, היא שיטה עתיקה ונטולת בסיס מדעי, המתיימרת לגלות פרטים על אופיו או עתידו של אדם, על-פי מבנה הצד הפנימי של כפות ידיו. לפי שיטה זו, מחולקות כפות הידיים לאזורים שונים, בהתבסס על קווים אופייניים – ככל שהקווים בולטים יותר, כך חזקים יותר ההיבטים שהם מייצגים, כביכול, בתכונותיו של בעל כף היד.
פירושה של המילה כירולוגיה הוא כירו – יד ולוגיה – תורה. על-פי הכירולוגיה, לצורת כף היד, למבנה, אורך ועובי האצבעות, גמישותן, עובי כף היד, קווים בתוך כף היד, איכות העור ותלמיו, בכולם יש כדי ללמוד על מאפייניו של האדם, עברו, אישיותו הבסיסית, ונתיבי גורלו.